slnko oblak oblak oblak oblak oblak oblak oblak oblak oblak

Získajte do svojho mobilu všetky spievankovské DVD

Získajte do svojho mobilu všetky spievankovské DVD, vrátane DVD ANGLIČANINA a bonusový obsah, ktorý nikde inde nenájdete. Získate chvíľku času pre seba a poriadne veľa užitočnej zábavy pre svoje deti. Tie sa nielen zabavia, ale aj veľa naučia. Spolu až 7 hodín pesničiek, filmov, rozprávok a to všetko bezpečne a bez reklám! Staňte sa členom exkluzívneho klubu Spievankovo a získate všetky naše DVD plus pravidelné novinky iba za 3,99 EUR mesačne.

7 HODÍN zábavy
BEZ reklamy
BEZPEČNÝ obsah pre deti
UŽITOČNÁ zábava
100% rodičovská kontrola

Ako funguje mobilná aplikácia SPIEVANKOVO?

Aplikáciu si zadarmo stiahnite do svojho mobilu alebo tabletu. Je dostupná tak pre Androidy v GooglePlay ako aj pre iOS v AppleStore. Po jej otvorení máte k dispozícií hneď niekoľko videí zadarmo. Nájdete tu všetky filmy Spievankovo (1-6) a veľa nových bonusových videí. Po zaplatení mesačného predplatného máte k dispozícií celý prémiový obsah. Ovládanie  je prispôsobené malým detským prštekom.

Mobilná aplikácia SPIEVANKOVO

Pre aký typ zariadení je aplikácia SPIEVANKOVO určená?

Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom Android alebo iOS (Apple).

Stiahnite si aplikáciu tu:

Dostanem sa k predplatenému obsahu z viacerých zariadení?

Máme skvelú správu, svoj predplatený obsah môžete sledovať na ktoromkoľvek zariadení, kde ste prihlásený pod rovnakým užívateľským kontom, nemusíte platbu opakovať.

Môžem videá sledovať kdekoľvek?

Všetky videá, rozprávky aj pesničky môžete sledovať kdekoľvek, stačí mať so sebou mobilné zariadenie s prístupom na internet.

Je aplikácia SPIEVANKOVO zadarmo?

Inštalovanie aplikácie do mobilu/ tabletu je zadarmo s ukážkovým obsahom, ktorý si môžete prehrať bezplatne. Ak sa vám aplikácia zapáči, budeme radi, keď nás podporíte mesačným predplatným, v ktorom získate neobmedzený prístup k celému obsahu.

aplikácia obsahuje – všetky DVD Spievankovo, DVD Angličanina, výukový projekt Školička

Čo všetko nájdem v aplikácií SPIEVANKOVO?

Až 7 hodín rozprávkových príbehov s pesničkami, nájdete tu celú našu tvorbu:

  • SPIEVANKOVO 1 – Film určený najmenším detičkám, ktoré chcú objavovať svet spolu s kamarátmi. Zistiť, kto žije v mlyne, odviezť sa vláčikom, dozvedieť sa viac o zvieratkách, zahrať sa na muzikantov alebo zatancovať si na obľúbené pesničky ako Kolo mlynské, Rafaela stonožka, Keď si šťastný a pod..
  • SPIEVANKOVO 2 – Príbeh zoberie deti spolu s kamarátmi zo škôlky na celý rok do Spievankovo. Zažijú to, ako sa krajina počas ročných období mení, čo je pre každé obdobie typické. Uvidia, čo robia zvieratká počas jari, leta, jesene a zimy. Zatancujú a zaspievajú si obľúbené pesničky.
  • SPIEVANKOVO 3 – Spievanka a Zahrajko zažijú celý týždeň s kamarátmi v škôlke. Popri hraní sa, spievaní a tancovaní sa naučia upratovať si hračky, používať čarovné slovíčka, slušne sa správať, navštívia dopravné ihrisko aj chorých kamarátov doma.
  • SPIEVANKOVO 4 – Zajko Smejko chce ísť na výlet do Anglicka a víla Nezábudka ho spolu s malými anglickými kamarátmi naučí základné slovíčka aj frázy. Citlivo a veku primerane podaná angličtina formou pesničiek a pútavého príbehu vytvorí u detí pozitívny vzťah k cudzím jazykom už od malička.
  • SPIEVANKOVO 5 – Zahrajko bude mať narodeniny a Spievanka, spolu s deťmi, mu pripravia narodeninovú oslavu s vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Film predstaví deťom základné povolania, ktoré v Spievankove vykonávajú rôzne zvieratká. V úlohách zvieratiek sa predstavia skvelí slovenskí herci.
  • SPIEVANKOVO 6 (Kráľovná Harmónia) – Je príbehom o stratenej hudbe. O tom, ako rôzne neduhy môžu zmariť radosť z hudby. Rozprávka naučí deti rozpoznať 10 základných hudobných nástrojov. Malé deti zaujmú nové zvieratká v nápaditých kostýmoch a tanečné choreografie, staršie deti si tiež prídu na svoje – vtipné dialógy a napínavý dej. Chytľavé pesničky rôznych hudobných žánrov potešia tak deti ako aj dospelých.
  • ANGLIČANINA – Príbehy Víly Nezábudky a Píšťalky Tidlalky naučia deti základom angličtiny. Užitočné frázy, slovíčka aj výslovnosť. To všetko hravou formou pesničiek a napínavých príbehov.

Stiahnite si aplikáciu tu: