Ide sa na výlet! – Žilina – PRESUNUTÉ na 2024!!!

KONCERT presunutý na rok 2024!
S poľutovaním vám musíme oznámiť zmenu, ktorú urobil organizátor tohto festivalu. Presunul koncert na budúci rok. Lístky zostávajú v platnosti alebo ich môžete vrátiť. Viac informácií nájdete na stránke organizátora. Je nám to ľúto, tešili sme sa za vami do Žiliny.
(stránka organizátora TU)

Poďme spolu na letný výlet po SPIEVANKOVE!

Spievanka a Zahrajko vás zoberú na veselý výlet po zákutiach Spievankova. Bude to darček pre Zahrajka, ktorý oslavuje narodeniny. Zoznámite sa so slimačicou záhradníčkou a jej zdravou zeleninkou, žaba Gaba vám poradí ako sa správne obliecť na svadbu a zaspievate si žabaciu svadobnú pieseň. S mamou medvedicou napečiete tortu, so Zahrajkom si zacvičíte a  na konci zažijete veselú narodeninovú oslavu! Nebudú chýbať známe hity ako Skáče celá rodina, Keď si šťastný, Policajti psy a ďalšie…

Toto už nie je len koncert, ale zážitkami nabitý program pre tú najlepšiu zábavu. Doprajte si spoločný zážitok s vašimi deťmi plný skvelej hudby a tanca.

Informácie:

Zážitkový koncert je vhodný pre deti od 2 rokov. Dĺžka koncertu je 55-60 min.  Vstup v rámci ORION festivalu – viac info TU.

Kredity:

Námet: Mária Podhradská
Scenár: Mária Podhradská, Lenka Tomešová
Kostýmy: Kristína Hroznová
Scéna: Barbora Rajčanová
Aranžmány: Stanislav Palúch
Účinkujú: viď popis

Tešíme sa na vás na koncerte SPIEVANKOVO!