ZÁZRAČNÝ POKLAD – Poprad

SPIEVANKOVO a zázračný poklad je NOVÝ jedinečný koncert – TAKÝ NA SLOVENSKU EŠTE NEBOL!

Príďte si pozrieť NOVINKU, ktorá v sebe spája naživo hraný koncert hercami a hudobníkmi, ktorí sú v interakcií s kino-plátnom. Vďaka filmovej projekcií sa prenesiete do tajomných kútov Spievankova a zažijete naozajstné kúzla… stanete sa súčasťou rozprávky!

Každá krajina ukrýva svoje tajomstvo. A krajina Spievankovo nie je výnimkou. Keď boli Spievanka a Zahrajko ešte malí, prisnil sa im nevšedný sen. Sen o truhlici s pokladom, ktorý je ukrytý iba pre nich… Je jasné, že ho musia nájsť. Poďte s nami pátrať po poklade k majstrovi netopierovi, ku krtkovi, k čmeličačici a ďalším obľúbeným postavám Spievankova! Čo ukrýva tajomná truhlica? Ako poklad najlepšie využiť? Zistíme, že najväčší poklad sa nachádza v našich srdciach, keď pomôžeme druhému…

V hlavných úlohách sa predstavia skvelí Peter Szollos a Simona Fedorková.

Partneri turné- ALBI SLOVENSKO a RAJO. Vďaka nim získa každé dieťa k vstupenke milý darček v podobe limitovanej edície pexesa ALBI a chutného mliečka Brejky.

Koncert trvá cca 60 minút. Aby ste si ho vychutnali čo najlepšie, odporúčame prísť aspoň 15 minút pred koncertom.  Koncert je vhodný pre deti od 2 rokov. Ako poďakovanie získa každé dieťatko pri odchode darček po predstavení. Na konci predstavenia sú vám k dispozícií Spievanka a Zahrajko na spoločné fotenie.

Vstupenku na koncert potrebuje každý divák bez ohľadu na vek. Vstupné 14 Eur / osoba.
Tešíme sa na vás!